top of page

Working Mothers

Public·30 members

Republika Çeke U17 Shqipëria U17 2022 18/11/2023


09. 2023 Republika Çeke 09. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 14... Shqipëria Republika Çeke 2022 12 tetor 2023 Transmetim 19 orë më ...


(TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 — 2022. [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta ((HD live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 ... (Transmetim televiziv<<<<) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 8 orë më parë — 2022 17 (SHIKO TV@@) Republika Çeke Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nëntor 2023 Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 ... Kalendari i një viti plot evente të mëdha për futbollin Miqësore, Itali U17-Shqipëri U17 (22 shkurt 2022). Miqësore, Itali U17- Shqipëri U17 Europiani U-21, Shqipëri-Republika Çeke (25 mars 2022). Europiani U-21 ... Nga Kombëtarja tek Konferencë Ligë, një vit plot evente të Europiani i moshës U-17 për femra, Maqedoni e Veriut – Shqipëri, 14 mars 2022. Eliminatoret e Europianit U-21, Shqipëri – Republika Çeke, 25 mars 2022. Po në prill Kombëtarja shqiptare e futsallës do të jetë e impenjuar në Paraeliminatoret e Kupës së Botës së Futsallit 2024. Kombëtarja e drejtuar nga trajneri Erind Resuli, është shortuar në Grupin E dhe përballë do të ketë Suedinë, Andorrën dhe Austrinë. Turneu paraeliminator do të zhvillohet në muajin prill në Suedi, nga data 4 deri në 13 prill, ndërsa çiftet e ndeshjeve mbeten për t’u përcaktuar. Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto 9 orë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD ... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 6 nën 2023 — Shqipërisë [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7... (sot!!! ) Shqipëria Italia drejtpërdrejt falasQatar 2022 - shorti i ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 nëntor 22 orë më parë — (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 20 tetor 2022. Shqipëria Republika Çeke 2022 12 tetor 2023 Transmetim 19 orë më ... Eliminatoret e Europianit U-21, Shqipëri – Angli, 29 mars 2022. Ndeshja miqësore Spanjë-Shqipëri, 26 mars 2022. Ndeshja miqësore Shqipëri-Gjeorgji, 29 mars 2022. Prill Europiani i moshës U-19 për femra, Izrael – Shqipëri, 05 prill 2022 Europiani i moshës U-19 për femra, Shqipëri – Qipro, 08 prill 2022 Europiani i moshës U-19 për femra, Shqipëri – Turqi, 11 prill 2022 Ceremonia e titullit kampion të Kampionatit të Femrave 30 prill 2022. Maj Finalja e UEFA Europa Conference League 25 maj 2022. Ceremonia e titulli kampion i Kampionatit “Abissnet Superiore” 27. 05. 2022. 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐞̈𝐫𝐢𝐚 𝐞 𝟐𝟏... - Federata Shqiptare e Futbollit 18 mar 2022 — Shqiperi - Republika Ceke 25 mars 2022 Elbasan Arena 19:00 Shqiperi ... Marilda Mema TË FESTOJMË PA ASNJË INCIDENT Në prag të ndeshjes së kualifikueseve të Euro 2024, Shqipëri-Çeki, është zhvilluar një takim ... [TV*] Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17 nënt 9 orë më parë — 3 ditë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 31 tet 2023 — U17 W - Czech Republic U17 W ... Po në maj do të zhvillohen edhe ceremonitë e shpalljes së skuadrave kampione në kampionatet “Abissnet Superiore”, Kategoria e Parë, Kategoria e Dytë, finalja e Kupës së Shqipërisë si edhe kampionët e moshave. Në qershor Kombëtarja do të nisë rrugëtimin e saj në edicionin e tretë të Nations League, teksa në harkun e dy javëve të para të muajit do të zhvillojë ndeshjet ndaj Izraelit, Islandës dhe dy herë me Rusinë. Pas sfidës tradicionale të Superkupës në muajin gusht, ku përballë do të vihen fituesit e kampionatit me fituesit e Kupës së Shqipërisë, futbolli ndërkombëtar rikthehet në shtator me sfidat e fundit të Kombëtares në Nations League ndaj Izraelit e Islandës. Ky muaj do të mbyllet me ceremoninë e titullit kampion të kampionatit të femrave 2022. Muaji maj do të kulmojë me ngjarjen më të madhe futbollistike të zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri. Finalja e parë historike e turneut më të ri të UEFA-s, Europa Conference League do të luhet në stadiumin “Air Albania” të Tiranës më 25 maj. Një event gjigand që do ta sjellë Shqipërinë në qendër të vëmendjes botërore për disa ditë më radhë e që do të sjellë në kryeqytet tifozë e personalitete nga e gjithë Europa. KALENDARI I PLOTË/ Nga Kombëtarja tek Konferencë Ligë, një vit plot evente të mëdha për futbollin shqiptarKombëtarja shqiptare e të gjitha moshave do të luajnë ndeshje shumë interesante, por dhe impenjative përgjatë vitit 2022. FSHF-ja ka nxjerrë kalendarin e plotë të ndeshjeve, ku përveç Kombëtares së parë dhe moshave, vlen për tu theksuar se në vendin tonë do të mbahet dhe finalja e Konferencë Ligës. Gjithçka do të nis me dy ndeshje miqësore të Kombëtares U-17 të drejtuar nga Ervin Bulku, që do të përballet me Italinë U-17 në Koverçano, në datat 22 dhe 24 shkurt. Muaji mars rezervon disa data të rëndësishme, që shënojnë edhe fillimin e disa kompeticioneve zyrtare të UEFA-s për përfaqësueset e moshave. Kombëtarja U-17 e femrave do të luajë tre sfidat e Europianit U-17 përkatësisht ndaj Azerbajxhan (08 mars 2022), Skocisë (11 mars 2022) dhe Maqedonisë së Veriut (14 mars 2022). Të treja këto sfida do të luhen në Shqipëri, teksa UEFA ia ka besuar FSHF-së organizimin e ndeshjeve të grupit. Më pas është radha e Kombëtares U-21 që të zhvillojë dy ndeshjet e eliminatoreve të Europianit U-21 ndaj Çekisë më 25 mars dhe Anglisë më 29 mars. Më datat 26 dhe 29 mars, Kombëtarja A do të zhvillojë dy miqësore me peshë respektivisht ndaj Spanjës dhe Gjeorgjisë. Në prill është radha e Kombëtares U-19 për femra që të luajë tre ndeshjet e eliminatoreve të Europianit U-19 duke sfiduar Izraelin (5 prill 2022), Qipron (8 prill 2022) dhe Turqinë (11 prill 2022). (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 09. 2023 Republika Çeke 09. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 14... Shqipëria Republika Çeke 2022 12 tetor 2023 Transmetim 19 orë më ... [FALAS>>] Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 15 2 ditë më parë — [FALAS>>] Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 15 nëntor 2023 21 sht 2021 — Kjo ndeshje do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK 4 ... Po në shtator Shqipëria U-19 do të zhvillojë ndeshjet e grupit 7 në eliminatoret e Europianit 2022-2023, ku përballë do të ketë Spanjën, Belgjikën dhe Rusinë. Ndeshjet e grupit do të luhen në Belgjikë në datat 21, 24 dhe 27 shtator 2022. Në tetor, është radha e Shqipërisë U-17 të nisë aventurën e saj në fazën kualifikuese të Europianit 2022-2023 të kësaj moshe. Shorti e ka vendosur Kombëtaren shqiptare në Grupin 7 së bashku me Suedinë, Kroacinë dhe Uellsin me ndeshjet e kualifikueseve që do të zhvillohen në Kroaci në datat 20, 23 dhe 26 tetor 2022. KALENDARI I PLOTË Shkurt Ndeshje miqësore, Itali U17 – Shqipëri U17, 22 shkurt 2022 Ndeshje miqësore, Itali U17 – Shqipëri U17, 24 shkurt 2022 Mars Europiani i moshës U-17 për femra, Shqipëri – Azerbajxhan, 08 mars 2022 Europiani i moshës U-17 për femra, Skoci – Shqipëri, 11 mars 2022 Europiani i moshës U-17 për femra, Maqedoni e Veriut – Shqipëri, 14 mars 2022 Eliminatoret e Europianit U-21, Shqipëri – Republika Çeke, 25 mars 2022. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 Një orë [[SHIKONI>>>>]***] Shqipëria Republika Çeke transmetim i dre (live ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page