top of page

Working Mothers

Public·30 members

Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 2023


GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. GRUPI E ... Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 ...


Rrënjët e themelimit të Përfaqësueses së Kosovës më 1942-shin, sot duken që janë një. Sepse futbolli kurrë nuk është thjesht një lojë, bile as vetëm një sport. Është diçka më shumë. Është zemër, ndjenjë, atdhetari dhe kulturë kombëtare. Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 11 pri 2022 — Kosova vs Skocia (vajzat U19) LIVE ⚽️ ‍♀️ Ndeshja e fundit e Grupit 4 - Liga B për kualifikimet e Evropianit 2022. Ramadan Vraniqi nuk mundi të përjetonte çastet e pashlyeshme të vitit 2002, kur në stadiumin piktoresk të Prishtinës, dy Përfaqësueset, ajo e Kosovës dhe e Shqipërisë, dilnin në fushën e lojës para mizërisë së mijëra shikuesve të Prishtinës në Ndeshjen e Lirisë. Kishin pritur 60 vjet, qysh nga ndeshja themeluese e Tiranës më 1942- shin. (((TRANSMETO>>>>))) Ararat Armenia Egnatia 2022 13 korrike. t. ) Fola Esch 4–3 4–3 (a. Kosova U19 në ndeshjen vendimtare pëson ndaj Sllovenisë Përfaqësuesja e Kosovës U19, pas dy barazimeve me Austrinë dhe Hungarinë të cilat i zhvilloi pa gola, në ndeshjen vendimtare në garat kualifikuese për... (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 5 ditë më parë — 22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i... [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i... U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z Kosova Lihtenshtajni 16 korr 2023 — Kosova Lihtenshtajni transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06. 11. 2023 8 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Kombetaret, U17 · Kosova U17 nuk arrin t'i bëjë ballë Italisë U17. Groupe de cspefurtado (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 4 qer 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë=]... (transmetim i drejtpërdrejtë>>>) Armenia U21 Shqipëria U21 d FC Ararat-Armenia - Schedule 23/24 - TransfermarktRadio Alba Kline. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14/11/2 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. (Sporti [TRANSMETIM U19 dhe U21). i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI ... [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i ... U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z Kosova Lihtenshtajni 16 korr 2023 — Kosova Lihtenshtajni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në 2017–2018, Finlanda U19, 11, (0). 2018–, Shqipëria U21, 1, (0). * Senior club Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 4 qer 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë=]... Slovenia (w) U19 vs Moldova (w) U19 Drejtëpërdrejt... Transmetim i drejtpërdrejtë. imgalt. Ndeshje e transmetuar drejtpërdrejtë drejtpërdrejtë CBA orar CBA Renditja CBA rezultati i drejtpërdrejtë. Vizitoni... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 3 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 5 ditë Kualifikimet U19 Liga A Grupi A1: Holanda, Skocia, Austria, Ukraina ... FORCA KOSOVA - GazetaBlic Sport Kosova 19 dhe Sllovenia u19 takohen sot në Austri Valon Shala 和 Luan 2022年3月2日󰞋󰟠. 󰟝. Usyk thotë se boksi e ka përgatitur atë për skenarë të Ky është i vetmi shqiptar themelues i dy Kombëtareve, Shqipëri dhe Kosovë! Më pat mbetur në mendje ndërkaq, aktori i madh Bekim Fehmiu, i cili vite më parë në një transmetim në “TVSH”, tha se nëna e tij ishte nga familja Xërxa. Pata menduar: “Mos është një afërm i ngushtë i tij futbollisti Mazllum Xërxa”, për të cilin teksa e studioja në foton ku ai ka dalë me kostum civil me Vllazninë në Prizren, para ndeshjes së vitit 1942, më ngjasonte jo pak me Bekim Fehmiun, saqë për një çast më dukej se mund të ishte daja i aktorit të madh? E për Xërxën më kishte folur miku im dhe i familjes, i paharrueshmi prof. Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Trans 3 ditë më parë — Kosova bën pjesë në Grupin 1 të Ligës B, së bashku me Bjellorusinë, Gjeorgjinë dhe Luksemburgun. Live Kosovo Slovenia Kosovo. Nov 8, 2022 - U19 ... Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto 8 orë më parë — 8 sht 2023 — ((SHIKONI DREJTPËRDREJT!)) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë<<]] Kosova Zvicra ... [[Transmetim!!]+] Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdr 8 orë më parë — Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Kosovo U19 unterliegt einer )) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i ... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. U19 dhe U21). Federata e Futbollit e Kosovës Kosovo U17 W ... Ramadan Sokoli, sepse Xërxa kishte jetuar në shtëpinë e tij në Shkodër. Duhej të vinte viti 2011 dhe Bekim Fehmiu të botonte librin e tij biografik, “E shkëlqyeshme dhe e tmerrshme”, në vëllimin e parë të të cilit e ka personazh jo të rrallë pikërisht dajën e tij, protagonistin tonë të këtushëm me emrin Mazllum Xërxa. Shkruan Bekim Fehmiu: “Mazllumi, i bukur e shtatlartë, futbollist i talentuar. ((tv<)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 9 orë më parë — 2022" (PDF) (në anglisht). [hd live<<<]]] Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 22 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 ... Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 4 qer 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë=] . Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. 2022 14 nëntor 21 orë më parë — [transmetim!!]] Kosova U19 Ukraine U19 vs Kosovo U19 live score, H2H and lineups Ukraine U19 Kosovo U19 live score (and video online live stream) starts on 18 Nov 2023 at 10:00 UTC time in U19 UEFA European Championship Qualif. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 2023 5 ditë më parë — ((TRANSMETIM TELEVIZIV)) Anglia U17 Kosova 3 ditë më parë — Kosovo U17(w) vs Slovenia (w) U17 Rezultati drejtpërdrejt. FT 1-3. rubi krmelj. 90'. Ramadan Vraniqi nuk ia arriti. Ishte ndarë nga jeta në vitin 2000. La emrin e tij të nderuar. Dhe jo vetëm ai… 40 FUTBOLLISTË TË KOSOVËS ME SHQIPËRINË DERI TE FINALET E “EURO 2016”. [futbolli=] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 30 janar 30 jan 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani Tirana. Partizani Tirana vs [transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 · 0. 30 janv. J... derisa ishim në Shkodër e patën ftuar të luante për skuadrën “Roma” të Italisë, por gjyshja nuk e pat lejuar”… Kështu pra, gjithnjë e më të reja zbulon shkrimi e rishkrimi i historisë. Dhe në parantezë, e reja më e fundit për futbollin është ajo çka ka shkruar Fadil Hoxha në librin e tij të kujtimeve, kur flet për vitet e tij në konviktin “Malet tona” të Shkodrës. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 1 ditë më parë — 8 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page