top of page

Working Mothers

Public·30 members

Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023


15 orë më parë — Zvicër – Kosovë, formacionet e mundshme. Share Button Gazeta Blic. ërgatitjet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Zvicra do t'i vazhdojë ...


Nisja 🇽🇰 Kosovë 🇨🇭 Zvicër 02.07.2022... - Turist Kosova e 2 korr 2022 — Nisja Kosovë Zvicër 02.07.2022 Kthimi nga Zvicra e Marte 05.07.2022 dhe të Premten 08.07.2022 +41 76 733 29 01 +383 44 ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 Shiko online 12 t 2 orë më parë — 2022 12:48 Kosova tashmë ka mësuar kundërshtarët ata janë Zvicra, Izraelin, Rumania, Bjellorusi, Andorra që i takojnë grupi. Kombëtarja e... Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 Befason Marca 2 orë më parë — Befason Marca: Zvicra, Serbia dhe Kosova luajtën ndeshjen më të mirë të Botërorit “Katar 2022″. Demokracia. 13:56 | 03 Dhjetor 2022. [[JETONI>]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 8 orë më parë 9 sht 2023 — [JETONI>]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 8 orë më parë — Nga Kosova vazhdojnë të largohen lojtarë, më të fundit Daku dhe Muja… Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18/11/2023 2 orë më parë — Kosova U19 Qiproja U19 transmetim i[TV<] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 marIzraeli Sot – Voice of IsraelSpain... Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 Shiko Tv Zvicër – Kosovë, Zvicër – Kosovë, formacionet e mundshme. Share Button Gazeta Blic. ërgatitjet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Zvicra do t'i vazhdojë me ndeshjen... Zvicra në anën tjetër drejtohej nga ky aktuali, Murat Yakin dhe rreshtohej 4-2-3-1, ndërsa në fushë ishin: Kobel, Mbabu, Elvedi, Cornert, Lotomba, Sow, Xhaka, Okafor, Shaqiri, Zuber dhe Gavranovic. Amir Rrahmani ishte kapiten te Kosova, ndërsa Granit Xhaka te Zvicra. Pjesa e parë nuk solli gola edhe përkundër rasteve, ku Amir Rrahmani dhe Valon Berisha ishin shumë afër golit. Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 202 16 orë më parë — Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 2023 12 sht 2023 — [TRANSMETIM!]] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë ... Nisja 🇽🇰 Kosovë 🇨🇭 Zvicër 10.07.2022 Kthimi nga 🇨🇭 12 korr 2022 — 8 likes, 0 comments - turistkosovaere on July 10, 2022: "Nisja Kosovë Zvicër 10.07.2022 Kthimi nga Zvicra e Marte 12.07.2022. Orari i ndeshjeve të Kosovës për EURO 2024 ... 2022 in Frankfurt am Main, Germany. (Photo by Lukas Schulze - UEFA/UEFA via Getty ora 20:45 | Zvicra – Kosova ora 18:00 | Bjellorusia – Andorra ora 20:45 ... "Tradhtoi" Kosovën për Zvicrën, sulmuesi do e shohë Kupën e 9 nën 2022 — Tags:andi zeqiri, katar 2022, kombëtare, Kosova, kupa e botes, zvicra. MË TË LEXUARAT. Euro 2024. VIDEO/ “Kombi përfaqësohet me zemër ... Zvicra: Kosova dhe Serbia të përmbahen nga retorika nxitëseQeveria e Zvicrës ka kërkuar që Kosova dhe Serbia të përmbahen nga retorika apo veprimet që mund të nxisin më tej situatën, pas tensioneve të fundit në veri. Përmes një postimi në Twitter të martën, Departamenti Federal i Punëve të Jashtme tha se KFOR-i e EULEX-i janë çelësi për ruajtjen e rendit dhe sigurisë në veri. “U bëjmë thirrje edhe një herë të gjitha palëve të përfshira që të përmbahen nga retorika apo veprimet që mund të nxisin më tej situatën. Tetë kompani nga Kosova do të marrin pjesë në Panairin “ Tetë kompani nga Kosova do të marrin pjesë në Panairin “Swissbau Compact 2022” në Zvicër. 28 prill 16:30. Zvicra mbetet një ndër partnerët kryesor të Kosovës... Switzerland - Kosovo Live - International friendlies 29 mar 2022 — The match starts at 5:00 PM on March 29th, 2022. Botërori 2022 | “Ndizet” Serbi-Zvicër, kujtohen golat e 30 nën 2022 — Zvicra dhe Serbia do të përballen të premten në Kupën e Botës, në Kosova shfaqej si pjesë e vendit të tyre. Federata e Kosovës e ka ... Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 Sporti 1 orë më parë 13 orë më parë — 1 orë më parë — Zvicër – Kosovë, formacionet e mundshme. Share Button Gazeta Blic. ërgatitjet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Zvicra do t'i vazhdojë ... Klan Kosova Zvicra. Bashkëpunuesit, TV Klan (më parë). Selitë, Rruga "Lidhja e Pejës", Zona Kosova do të debutonte në këtë kanal nga 5 dhjetori 2022. Polemikat ... Kosova nis sot përgatitjet për ndeshjen kualifikuese kundër 4 ditë më parë — World Cup 2022 · Futboll · Kombëtarja e Kosovës. Kosova nis sot përgatitjet për ndeshjen kualifikuese kundër Zvicrës. Nga. Var Kosova. -. Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online Katari 2022. Basketboll. Superliga | Skema Play Off · Superliga | Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online. 19 July, 2023 @11:39. Për të gjithë ata që ... Në pjesën e dytë Dardanët e nisën më gol, ku Milot Rashica në minutën e 52-të shënoi nga afër pas një aksioni të bukur për 1-0. Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 Transmetim 3 ditë 2 orë më parë — Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis. Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14/11/2023 24 orë më parë — U17 dhe (sporti#) Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 1 orë më parë — (sporti#) Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 5 dhj 2022 — Granit Xhaka dhe të tjerë përleshen në Kupën e Botës në ndeshjen ndërmjet Serbisë... Tetë kompani nga Kosova do të marrin pjesë në Panairin “Swissbau Compact 2022” në ZvicërZvicra mbetet një ndër partnerët kryesor të Kosovës, si në fushën e IHD-ve, ashtu edhe në fushën e shkëmbimeve tregtare. Bëhet e ditur se prodhimet nga përpunimi i drurit të tetë kompanive nga Kosova, nga data 03 deri 06 maj 2022 do të promovohen në Panairin “Swissbau Compact 2022” që do të mbahet në Basel të Zvicrës, njofton albinfo. Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 Shiko Tv Zvicër 15 orë më parë — Zvicër – Kosovë, formacionet e mundshme. Share Button Gazeta Blic. ërgatitjet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Zvicra do t'i vazhdojë ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page