top of page

Working Mothers

Public·30 members

[[tv uživo]>>>>] Bosna i Hercegovina U19 Luksemburg U19 uživo prijenos 18 novembar 2023

prije 2 dana — Luksemburg Bosna i Hercegovina uživo gledaj 16 novembar 2023 16:30 Dobar dan BiH, kolažni program (60 min ). 06: 55 PREMIJER LIGA BiH (14. KOLO): ...

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i HercegovineBiH-Portugal 0:5 16. oktobar 2023. Lihtenštajn-BiH 0:2 13. oktobar 2023. Island-BiH 1:0 11. septembar 2023. BiH-Lihtenštajn 2:1 8. septembar 2023. BiH-Luksemburg 0:2 20. juni 2023. Portugal-BiH 3:0 17. juni 2023. Slovačka-BiH 2:0 26. mart 2023. BiH-Island 3:0 23. mart 2023. Ovdje se izgleda ništa više neće promijeniti. 81' Stopostotna šansa za naš tim! Demirović se našao u prilici, ali je lopta poslije njegovog pokušaja završila pored gola. 78' Najbolja šansa za naš tim. Dobro je Hamulić gađao glavom, ali je lopta završila pored gola. 75' Ništa se ne dešava već duže vrijeme. Ovdje su stvari potpuno jasne i svi čekaju kraj. 55' 3:0 za Luksemburg! Potpuni debakl našeg tima... Strijelac trećeg gola za Luksemburg bio je Christopher Martins Pereira. 48' Zicer propušta Luksemburg! Nikola Vasilj je sjajnom intervencijom spasio naš tim potopa. Uživo iz Luksemburga s utakmice kvalifikacija za EURO 2024: Luksemburg - Bosna i Hercegovina 4:1Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo. ba, dobro došli na tekstualni prijenos utakmice devetog kola kvalifikacija za EURO 2024 između Luksemburga i fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Utakmica počinje u 20:45 sati, a igra se na stadionu Luksemburg u Luksemburgu. FT Kraj utakmice! Luksemburg je slavio protiv BiH rezultatom 4:1. 90+6'4:1 za Luksemburg... 90+3 Gol za naš tim! Renato Gojković je pogodio nakon prekida. 90+1'Jedan navijač sa zastavom Palestine je utrčao na teren. 88'Sve smo bliži kraju utakmice. "Vico, p**eru", čuje se s tribina. 30' 2:0 za Luksemburg! Siguran s bijele tačke bio je Gerson Rodrigues. 27'Bh. navijači ubacuju baklje na teren. Ovo nam ne treba. 27'Penal je za Luksemburg! 27'Provjerava se potencijalni penal za Luksemburg. 26'Naši navijači, očigledno nezadovoljni, skandiraju: 'Savez, napolje! ' 26'Žuti karton je zaradio Amir Hadžiahmetović. 22'Hamulić je ponovo izblokiran. Evo konačno inicijative našeg tima. 20'Nikako ne uspijevamo povezati redove. Gol Luksemburga nas je očigledno dosta poremetio. Fudbal uživo - Utakmice uživo - uzivo. utakmica. rsUtakmica. rs vam pruža pristup najpopularnijim fudbalskim ligama i takmičenjima širom sveta, omogućavajući vam da uživate u akciji sa terena direktno sa svog telefona, tableta ili kompjutera. Ovde možete pronaći besplatne linkove za streaming fudbalskih utakmica uživo. Pokrivamo ne samo Svetsko prvenstvo, Evropsko prvenstvo, UEFA Ligu Šampiona, Evropa Ligu nego i sve nacionalne lige kao što su Engleska Premijer liga, Španska LaLiga, Italijanska Serija A, Nemačka Bundesliga, Francuska Liga 1 i druge. Bez obzira na to da li ste ljubitelj derbija, pratite najbolje igrače ili želite biti u toku sa najnovijim rezultatima, mi vam omogućavamo da pratite sve najvažnije fudbalske mečeve uživo. Sa nama, nećete propustiti nijednu važnu fudbalsku utakmicu. 14' Prva ozbiljna situacija pred golom Luksemburga. Hamulić je dobro probao glavom, ali je jedan igrač domaće selekcije dobro intervenisao. 9'Probao je Said Hamulić proći po lijevoj strani, ali je zaustavljen. 6' Poveo je Luksemburg s 1:0. Šok za Zmajeve. Strijelac je bio Mathias Olesen. 3'Bez uzbuđenja u uvodnim minutama. U Luksemburgu pada kiša. 1'Utakmica je počela. Volunteer Group 29. okt 2023. — [Online@@@] Estonija U19 Bosna i Hercegovina U19 uživo gledaj 30 oktobar 2023 Match: Estonia - U19 - Bosnia and Herzegovina U19. Live. Azerbejdžan U19 Bosna i Hercegovina U19 gledati prijenos 15 prije 3 dana — Hrvatska do 19 Bugarska do 19 uživo prijenos 17 listopada 17. okt 2023. — Europsko Prvenstvo U19 uživo na Livesport.com. Ovo je stranica o ... Tok susreta Luksemburg 4-1 BiH: Blamaža Zmajeva i najteži poraz u historiji reprezentacijeCijenjeni čitatelji portala N1 Bosna i Hercegovina dobro došli na tekstualni prijenos susreta 9. kola kvalifikacija za Euro 2024. između Luksemburga i Bosne i Hercegovine. Pratite sva dešavanja iz minute u minutu. Pratite dešavanja iz minute u minutu: 16. nov - 22:45 Hvala na pažnji Kraj susreta Blamaža tima Save Miloševića i najteži poraz u historiji nacionalnog tima. Strijelci za Luksemburg Olesen, Rodrigues x2, Mujakić a. Bosna i Hercegovina U19 rezultati uživo, rezultati, raspored, Bosna i Hercegovina U19 - Luksemburg U19 uživo | Nogomet, EuropaPOMOĆ: Vi ste na Bosna i Hercegovina U19 rezultati stranici u sekciji Nogomet/Europa. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Bosna i Hercegovina U19. Osim rezultata za ekipu Bosna i Hercegovina U19, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga Bosna i Hercegovina U19 rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 18. 11. 46' Selektor Milošević je napravio dvije izmjene na poluvremenu. Priliku za igru dobili su Ermedin Demirović i Haris Hajradinović, dok su teren napustili Miroslav Stevanović i Amir Hadžiahmetović. 46'Počelo je drugo poluvrijeme. HT Kraj prvog poluvremena! Luksemburg vodi protiv BiH rezultatom 2:0. Kraj prvog poluvremena u Luksemburgu. Domaća reprezentacija ima dva gola prednosti. pic. twitter. com/YemdChcE52— NFS BIH (@NFSBiH) November 16, 2023 43' Velika šansa za Luksemburg! Leandro Barreiro je šutirao, a lopta završila nekoliko milimetara pored stative gola Vasilja. 32' Navijači nastavljaju skandirati protiv Saveza, tražeći ostavke. Flashscore. si: nogometni rezultati v živo, spremljanje tekemPojasnilo: Ponudba rezultatov nogometa v živo na Flashscore. si omogoča spremljanje nogometnih izidov v živo za več kot 1000 nogometnih lig, pokalov in turnirjev (npr. Prva liga, Liga prvakov, Premier liga), seznanite pa se lahko tudi z ligaškimi lestvicami, strelci zadetkov, rumenimi in rdečimi kartoni ter spremljate video posnetke najpomembnejših trenutkov. Storitev ponuja tudi zvočna opozorila ob spremembah izida in druge nogometne informacije v živo. Naredite si lahko lasten izbor tekem, ki jih želite spremljati, se poučite o končnih rezultatih in podrobnostih tekem v arhivu. (((gledati tv-))) Finska Sjeverna Irska uživo prijenos 17/11 prije 20 sati — Luksemburg, Cipar, Crna Gora Sportski TV Estonija U19 Bosna i Hercegovina U19 uživo prijenos gledaj Sjeverna Irska uživo prijenos gled 7. Stran z nogometnimi rezultati v živo se posodablja samodejno in v realnem času, zato je ni potrebno osveževati. Na Flashscore. si lahko spremljate več kot 30 različnih športov - nogomet, košarko, hokejske izide, teniške rezultate, golf, Formulo 1... Spremljajte Prvo ligo na Flashscore. si! 25. 11. Rogaška - Domžale, Radomlje - O. Ljubljana, 26. Bravo - Celje, Mura - Maribor, Aluminij - Koper, 02. 12. [BESPLATNO] Island Bosna i Hercegovina gledati prijenos 11. sep 2023. — Bosna i Hercegovina prijenos 17 juni 2HRVATSKA U19 N. Island Bosna i Hercegovina uživo 11 septembar prije 2 sata — Utakmica Portugal – BiH ... Luksemburg Bosna i Hercegovina uživo prijenos 16 prije 1 dan — Luksemburg Bosna i Hercegovina uživo prijenos 16 novembar 2023 Gledaj televiziju Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine.